Jednoduchý návod k úžívání MMS1 a MMS2
Všem doporučuji objednat si některou knihu Jima Humbla a porovnat si jeho návody na užívání MMS při různých diagnózách. Také se dočtete o mnoha konkrétních případech uzdravení pomocí MMS.
Jim Humble: MMS Leo Koehof- Nemoci léčit jednoduše, Leo je Jimův vydavatel Jim Humble: MMS – Převrat v léčení nemocí, a další knihy, už je jich asi 6 CDS, CDS1, CDS2, CDH, a jiné deriváty základní kúry po velmi slabých výsledcích striktně nedoporučujeme. DMSO zklamalo. Já osobně nezakazuji, ale ani nepodporuji nákup doplňků s téměř nepostřehnutelnými výsledky.
Ingredience k výrobě roztoku můžete objednat na telefonu 511 146 588, Fichema Brno, Špitálka. Budete chtít půl litru 4% HCl a půl litru 25% chloritanu sodného. V lékárně si koupíte dvě lahvičky s kapátky, 50 ml, a označíte si je štítky. Z velkých lahví přelijete MMS a HCl do malých lahviček dle štítků. Velké lahve uložíte do tmavého kouta, nemusí být v ledničce. Dále pracujete už jen s malými lahvičkami a doplňujeme je podle potřeby. Vedle nich si nachystáte jedlou sodu, která bude sloužit jako záchranná brzda, použijete ji jen v případě nutnosti.
První den: Vhodná doba k braní MMS: máme-li splnit požadavek, že MMS by se mělo brát s hodinovým odstupem od jídla, od tablet, a od informačních kapek, pak vychází jako ideální doba kolem 10 – 11 dopoledne, a mezi 14 – 16 odpoledne. Po malé svačince, stačí několik soust, za několik minut nakapeme 1 kapku MMS1 do suché sklenice a přikápneme 1 kapku HCl 3,5 %. /HCl 4% je také v pořádku/. Za pět až deset vteřin roztok zežloutne a začne se vyvíjet kysličník chloričitý. Poznáme to podle zápachu a žluté barvy. Ihned zalijeme kapky vodou, stačí vodovodní, pokud je voda v pořádku, pokud ne, vychladlou převařenou, tak na dva prsty, maximálně do čtvrtiny sklenice. Nenadechujeme se a tekutinu na ex vypijeme. Cítíme hlavně kyselou vodu. Nezapíjíme. Čím více ředění, tím menší účinek. Začínáme od jedné kapky a denně navyšujeme o jednu. Dětem nemůžeme zalévat MMS jablečným nebo ananasovým džusem, ani čajem, léčba pak není účinná-vyzkoušeno. Hodinu po MMS bychom neměli jíst ani žádné jídlo, ani žádný antioxidant nebo jiný lék. Zkušenosti ukazují, že na dobu léčby pomocí MMS je bezpečnější se antioxidantů, vitamínů a doplňků stravy úplně vzdát. MMS udělá kupodivu více práce než vitamín C. Moje doporučená denní dávka pro klienty a jejich běžná ochoření je 3 kapky 2x denně. Měli bychom se udržet pod hranicí nevolnosti, pokud cítíme jakékoliv zažívací potíže, nazítří počet kapek snížíme. Při aktivaci kyselinou HCl je menší pravděpodobnost, že vám bude nevolno, na rozdíl od aktivace pomocí kyseliny citronové. U závažných onemocnění počet opakování navyšujeme. Klient si však o výsledné dávce rozhoduje sám podle svého žaludku. MMS bychom neměli užívat ani na lačno, ale ani na plný žaludek. Denní dávka se musí připravovat vždy čerstvá. Větší množství na celý den, upíjené z lahve, nefunguje…mnohokrát vyzkoušeno. Je účinnější rozdělit MMS do více dávek o menším počtu kapek, než navyšovat počet kapek v jediné denní dávce.
V případě, že vám bude nevolno, máte možnost:
- zředit obsah žaludku studenou vodou, proces léčby se zpomalí, ale běží -zajíst to malým soustem, platí totéž -rozmíchat lžičku sody bikarbony ve sklenici s vodou, pak proces i nevolnost zastavíme, a ten den nepočítáme -dáme si vitamín C, proces i nevolnost zastavíme, ten den nepočítáme. Neužíváme obojí najednou, buď vitamín, nebo sodu. Roztok je potřeba připravovat vždy čerstvý. Chceme-li konzumovat citrusy, MMS užíváme minimálně s hodinovým odstupem před i po MMS. Zákaz pro vitamín C platí jen pro umělý vitamín, kyselinu askorbovou.
ONKOLOGIE:
Připravím si 8-10 malinkých dávek jídla, každé jídlo jiné, kvůli pestrosti. Příklad: první dávka malá kostka sýra, druhá pět lžic zeleninové polévky, třetí dvě vajíčka, čtvrtá pět lžic rýže, pátá musli tyčinka, šestá jablko, sedmá banán, osmá rybí pomazánka. Pár minut po jídle si namíchám čerstvou dávku. Každou hodinu tři kapky MMS1 plus tři kapky HCl 3,5%, cca 8 x denně.
VÝPLACHY NOSU A UŠÍ:
V lékárně koupíme 30 ml lahvičku s kapátkem. Můžeme, ale nemusíme převařit vodu. Nějaká vždy zbyla v konvici po snídani. Do lahvičky nakapu 5 kapek chloritanu a 5 kapek HCl, zaleju vodovodní, nebo převařenou vlažnou vodou, a kapu do obou nosních dírek 4-5 kapek 2-3x denně. Do uší jsme MMS zkoušeli a nakonec zavrhli, může to vyvolat zánět. Je vhodnější kapat do uší peroxid vodíku, který vyšumí, 2-3 kapky do každého ucha.
KOUPELE:
Napustíme si plnou vanu teplé vody. V koupelně si smícháme v hrnku 4 kávové lžičky MMS 1 a 4 lžičky HCl 3,5%, používáme plastikovou lžičku. Aktivovaný tmavě žlutý roztok pak vlijeme ihned do vany. Během přípravy necháváme dveře do koupelny otevřené nebo zapneme odsávač. Když rozmícháváme roztok ve vodě, nenakláníme se příliš blízko k hladině, vezmeme si na pomoc vařečku, nedýcháme ústy těsně nad vodou. Jakmile je roztok rozmíchaný ve vodě, už tolik nepáchne a neštípe do nosu. Můžeme zavřít a v klidu se ponořit. Ženy pozor, MMS vlasy odbarvuje. Ve vaně setrváte alespoň 20-30 minut. Osušíte se, a na chvíli si lehnete do postele. Můžete, ale nemusíte se potit. Možná i nakrátko usnete. Většina lidí se cítí po koupeli s MMS svěže a odpočatě. Zlepšují se klouby i ekzémy. Neplatí pro rozsáhlý atopický ekzém s prasklinami, kůže se ještě více vysušuje, štípe. Lehké ekzémy se zlepšují.
KOUPELE NOHOU-MYKÓZY:
Do lavoru s teplou vodou aktivovaný roztok smíchaný ze dvou lžiček MMS1 a dvou lžiček HCl 3,5 %. Takto zředěnou vodu mohu používat i k otírání vyrážek a svědivých míst. Na kůži nesmí přijít neaktivované MMS.
VÝPLACHY POCHVY:
Ve sklenici si připravíme běžným způsobem 3 -5 -7 aktivovaných kapek MMS zalitých jen malým množstvím vody. Začínáme s nižší dávkou. Obsah sklenice přelijeme malým trychtýřkem do irigačního balonku. Ve vaně aplikujeme obsah. Chvíli poležíme v teplé vodě po pás, aby se MMS vstřebalo do sliznic a hned nevyteklo. Pak se postavíme a ještě chvíli setrváme ve vaně, než všechna tekutina vyteče. Pokud spěcháte, budete potřebovat vložku.
MMS2 plus BETAIN HCL:
Posvačíme. Sníme tobolku nebo tabletu BETAINU HCl. Asi za deset minut užijeme kapsli MMS2, chlornanu vápenatého, a zapijeme větším množstvím studené vody. Můžeme zahájit jen čtvrtinou kapsle, abychom zjistili, jak MMS2 snášíme. První den odsypeme ¾ tobolky, ihned zašpuntujeme a spolkneme. Pokud nám nebylo nevolno, další den odsypeme jen polovinu atd., až se dostaneme na celou kapsli. V případě nevolnosti se vraťte k nižší dávce. Odsypaný materiál vyhoďte. V případě nevolnosti platí stejné záchranné brzdy jako při MMS1. MMS2 doporučuji jen onkologickým pacientům, protože má sice skvělé výsledky, ale také se hůře snáší než MMS1. Většina lidí to nevydrží dlouhodobě, což se stejně míjí účinkem, takže MMS1 je v každém případě lepší a postačující volba.
HCl jako citronáda:
HCl 3,5% si připravím jako citronádu. Do PET lahve naleju vodu a nakapu cca 5 kapek HCl. Přidám nebo uberu kapky podle chuti. Popíjím během dne. Doporučuje se použít brčko kvůli zubní sklovině. Vhodné pro lidi s refluxem jícnu, žaludečními vředy, jícnovými varixy, pálením žáhy…. Produkují menší množství vlastní HCl.
MMS2 A DĚTI:
Dětem většinou MMS nechutná a je problém do nich kapky dostat. Jistým řešením jsou tobolky nulky s granulovým betainem HCl. Tobolku otevřeme, odsypeme pár zrníček betainu, a přisypeme 2 zrníčka chlornanu vápenatého-MMS2. Kapsli uzavřeme. Dítě ji spolkne, a zapije hned vodou. Necítí zápach chlóru a je možno pozvolna navyšovat počet zrnek. Dvě zrnka odpovídají přibližně jedné kapce MMS1.
RANKY, VYRÁŽKY, PUPÍNKY, DROBNÁ PORANĚNÍ:
Připravíme si roztok z 20 kapek jako na pití, zalijeme sklenici do čtvrtiny vodou. V roztoku namočíme kousek vaty a poškozená místa potíráme.
KLOKTÁNÍ:
Začněte třemi kapkami a navyšujte cca na 6 kapek. Vody na dva až tři prsty. Tento aktuální článek napsala Ing. Hana Bláhová. Chystal jsem se napsat velmi podobný text. Její text je napsán lépe, než bych ho asi napsal já a proto přidávám jen krátký svůj dovětek...
Osobně řeším nástup virové infekce okamžitě a mj. pomocí MMS (Chloritan sodný 24,5% + HCL 3,5%). Jdu do vyšších dávek, vědom si nulové toxicity roztoku - po okysličení zbude v těle H20 a NaCl - zhruba v poměru fyziologického roztoku, což jsme vlastně my a tento roztok je nám podávám v infuzích nejčastěji při zajištění krevního řečiště a hydratace, pokud se ocitneme v urgentní lékařské péči. Beru si okamžitě 3+3 kapky a ještě týž dne se dostanu na 5+5 kapek. Obvvkle postačí 4-6 dávek a je po virech. Takže max. do druhého dne. Já se s tím tolik necrcám. K tomu jedu Citomix a Oscillo.
Taky tinkturu z žampionů 3x20 kapek. Céčko, déčko. Je to bitva na 24 hodin obvykle. To je má praxe. Samozřejmě, moje střeva mi uplně nepoděkujou, protože tex detox troch schytají, někdy mě až pálí prdel, ale za další den dobrý.
Tak to je třeba pro ty odvážnější a hlavně pro ty, kteří nemají problém se smradlavým chlórem. Mám informace, že kamarád pracuje na vývoji enterosolvěntní formy MMS - o bude pak úplná delikateska - ovšem pro infekce pohroma (systém trojského koně:)
Další možností jsou vysoké dávky kvalitního céčka - dodá i s digitání miniváhou a odborným písemným rozborem a návody.
MUDr. Tomáš Lebenhart
K dalšímu aktuálnímu článku Ing. Bláhové, malý homeopacký dovětek.
Pokud se někdo rozhodně nechat se přeci jen přeočkovat ( to platí obecně), ať bere tři dny 3x denně 3 kuličky Hypericum preforatum 15 nebo Ledum palustre 15 (nebo klidně oboje). Nejlépe to ochrání centrální nervový systém, o který hlavně jde... Ale upozorňuji, že nechat se v této době (epidemie) nechat očkovat na chřipku je holé šílenství.
MUDr. Tomáš Lebenhart